Startordning

Matta 1 Matta 2 Matta 3 Tävlingstid Förening Lag Klass Level
11:20 11:25 11:30 12:10 Dynamite Cheerleading Dazzlers Minior L1
11:30 11:35 11:40 12:15 Haninge Cheer Elite HCE Sparkle Minior L1
11:35 11:40 11:45 12:20 Power Cheer Allstars Bobcats Minior L1
11:40 11:45 11:50 12:25 Dynamite Cheerleading Defenders Minior L1
11:45 11:50 11:55 12:30 Sigtuna Legends Red Minior L1
11:50 11:55 12:00 12:35 United Movement Cheer M1B Minior L1
11:55 12:00 12:05 12:40 Tyresögymnastiken Infinity Allstars Novas Minior L1
12:00 12:05 12:10 12:45 Haninge Cheer Elite Minior 1 White Minior L1
12:05 12:10 12:15 12:50 Dynamite Cheerleading Dreams Minior L1
12:10 12:15 12:20 13:00 Jönköping Spartans Cheer Athena Junior L1
12:15 12:20 12:25 13:05 Haninge Cheer Elite HCE Junior level 1 Junior L1
12:20 12:25 12:30 13:10 Dynamite Cheerleading Dominators Junior L1
12:25 12:30 12:35 13:15 Power Cheer Allstars Panthers Junior L1
12:30 12:35 12:40 13:20 United Movement Cheer J1 Junior L1
12:35 12:40 12:45 13:25 Dynamite Cheerleading Demons Junior L1
12:40 12:45 12:50 13:30 Tyresögymnastiken Infinity Allstars Sirens Junior L1
12:45 12:50 12:55 13:35 Dynamite Cheerleading Daggers Junior L1
13:00 13:05 13:10 13:40 Tyresögymnastiken Infinity Allstars Eclipse Minior L2
13:05 13:10 13:15 13:45 Dynamite Cheerleading Daisies Minior L2
13:10 13:15 13:20 13:50 Jönköping Spartans Cheer Aphrodite Senior L1
13:15 13:20 13:25 14:00 GF Uppsalaflickorna USC Aces Junior L2
13:20 13:25 13:30 14:05 Haninge Cheer Elite J2 Junior L2
13:25 13:30 13:35 14:10 Power Cheer Allstars Lynx Junior L2
13:30 13:35 13:40 14:15 United Movement Cheer J2 Junior L2
13:35 13:40 13:45 14:20 Sigtuna Legends Legends Peach Junior L2
13:40 13:45 13:50 14:25 Dynamite Cheerleading Destroyers Junior L2
13:50 13:55 14:00 14:35 Haninge Cheer Elite HCE Senior level 2 Senior L2
13:55 14:00 14:05 14:40 GF Uppsalaflickorna USC Tigers Senior L2
14:00 14:05 14:10 14:45 Dynamite Cheerleading Dolphins Senior L2
14:05 14:10 14:15 14:50 Power Cheer Allstars Cheetahs Senior L2
14:10 14:15 14:20 15:00 GF Uppsalaflickorna USC Extenders Minior L3
14:15 14:20 14:25 15:05 Dynamite Cheerleading Dynamic Minior L3
14:20 14:25 14:30 15:10 United Movement Cheer M3 Minior L3
14:30 14:35 14:40 15:20 Power Cheer Allstars LadyCatz Junior L3
14:35 14:40 14:45 15:25 Dynamite Cheerleading Devils Junior L3
PAUS 20 min
14:45 14:50 14:55 15:50 Sigtuna Legends GREY Veteran
15:00 15:05 15:10 15:55 Dynamite Cheerleading DINOSAURS Veteran
15:20 15:25 15:30 16:00 Dynamite Cheerleading Dragons Group stunt GS
15:25 15:30 15:35 16:05 Haninge Cheer Elite Blue Jays Group stunt GS
15:30 15:35 15:40 16:10 Tyresögymnastiken Infinity Allstars Galaxy Group stunt GS
15:35 15:40 15:45 16:15 United Movement Cheer Irresistble Group stunt GS
15:40 15:45 15:50 16:20 Tyresögymnastiken Infinity Allstars ICE Group stunt GS
15:45 15:50 15:55 16:25 Twisters Cheer Elite Twisters Cheer Elite Senior L5
15:50 15:55 16:00 16:30 Dynamite Cheerleading Divine Senior L5
15:55 16:00 16:05 16:35 Power Cheer Allstars Jaguars Senior L5
16:05 16:10 16:15 16:45 Dynamite Cheerleading Diamonds Junior L5
17:30 Prisutdelning